taxi

Urządzenia fiskalne w takówkach

oferta dla taxi

Kasy i taksometry dla branży taxi

Jednym z najbardziej specyficznych miejsc świadczenia usług jest samochód taxi. Wymaga on dostosowanych do tego rodzaju pracy urządzeń, w tym również urządzeń fiskalnych.
Kontakt
oferujemy

Montaż
urządzeń

Demontaż urządzeń

Serwis
urządzeń

Dokumenty w urzędzie

Informacje o urządzeniu

Taksometr fiskalny TX-E

To taksometr fiskalny z kolorowym ekranem dotykowym LCD, przeznaczony do współpracy z kasą fiskalną w trybie wielokanałowym, zaprojektowany według dyrektywy MID. Urządzenie może być opcjonalnie wyposażone w komunikację GSM.

Pozwala na obsługę kursu jednym klawiszem.Taksometr umożliwia zaprogramowanie 8 taryf kursów oraz sposobu obliczeń wartości kursów S i D. Tryb S stanowiący pojedyncze zastosowanie taryf pozwala na obliczanie kursu z drogi lub czasu kursu. Tryb D stanowiący podwójne zastosowanie taryf - pozwala na obliczanie kursu z drogi i czasu kursu jednocześnie.

Taksometr TX E jest tak prosty w obsłudze, że cały kurs w zakresie pierwszej taryfy można obsłużyć za pomocą jednego klawisza! Unikatowe rozwiązanie komunikacji wielokanałowej umożliwia pełna obsługę kasy fiskalnej Vega Taxi E z poziomu dotykowego ekranu taksometru TX E, jedyna czynność związana z obsługą kasy to oderwać i wręczyć paragon.

Kasa fiskalna Vega Taxi Online

Zachowuje w sobie to co najlepsze z poprzedniego modelu, czyli wyjątkową ergonomię i intuicyjną obsługę, jednocześnie spełniając wymogi techniczne współpracy z Centralnym Repozytorium Kas. Do tego wyjątkowe możliwości obsługi płatności elektronicznych bezpośrednio w kasie! Z Internetem połączysz kasę przez wbudowane WiFi oraz opcjonalnie przez moduł Bluetooth lub modem GSM. Warto pamiętać, że przy zakupie kasy VEGA Taxi online przez nowych podatników, dopiero rozpoczynających działalność, przysługuje im ustawowe odliczenie w kwocie 700zł.

Kasa obsługuje wiele form płatności elektronicznych, które będziesz mógł zaoferować Twoim pasażerom. Jeśli zdecydujesz się tylko na kasę fiskalną będziesz mógł przyjmować  płatności elektroniczne w formie BLIK bezpośrednio na kasie fiskalnej. Jeżeli  rozszerzysz zestaw o rekomendowany terminal płatniczy (model Ingenico Move 2500, pinpad Lane3000, Link2500, IWL250), przyjmiesz płatność kartami płatniczymi. Wybór należy do Ciebie .

VEGA Taxi online nie jest na stałe zintegrowana z taksometrem. Dzięki prostej możliwości podłączania i odłączania kasy (wyciągnięcie kabla, brak plomby), możesz mieć ją zawsze przy sobie, nawet jeśli wysiadasz z auta tylko na chwilę. Pozwala to chronić Twoją kasę przed kradzieżą i koniecznością ewentualnego zwrotu kwoty odpisu otrzymanego na jej zakup. Możesz zabrać swoje urządzenie do biura także w celu opracowania raportów i analiz.

Urządzenia dla taksówek

Kontakt

Wypełnij formularz kontaktowy, albo zadzwoń
Novitus

TX-E

Jedyny dostępny taksometry na polskim rynku
cena netto
PLN
890,00
więcej
novitus

Vega Taxi Online

Jedyna kasa fiskalna dla braży taxi Polsce
cena netto
PLN
1550,00
więcej
serwis

Arfis Toruń

Dziękujemy

Twoja wiadomośc została wysłana
Oops! Something went wrong while submitting the form.