Płatności bezgotówkowe

Terminale Kart Płatniczych

Paytel - Arfis

Stała prowizja bez dodatkowych opłat

Poznaj ofertę terminali PayTel i znajdź sprzęt dopasowany do potrzeb Twojej firmy!Włącz płatności bezgotówkowe do swojego biznesu i realizuj transakcje sprawnie, szybko i bezpiecznie.Znajdź najlepszy model dla siebie, a potem oszczędź czas oraz miejsce i zarabiaj z PayTel!
Kontakt
oferujemy

Najniższa prowizja

Występuje jedna z najniższych prowizju na rynku bez żadnych warunków wstępnych - 0,5%

Szybki dostęp do środków

Po wykonaniu rozliczenia już kolejnego dnia roboczego zarobione przez Ciebie pieniądze są na Twoim koncie

Bez minimalnego progu obrotu

Dołącz do grona naszych klientow i nie martw się żadnymi dodatkowymi opłatami za wykonanie minimalnego obrótu

Polska Bezgotówkowa

Jeśli spełniasz warunki programu, również masz prawo skorzystać z naszej oferty i odebrać termianl za darmo
cennik

Terminale kart płatniczych dopasowane dla Twojego miejsca pracy

Donec sed auctor orci. In a nisl vel nisi egestas efficitur nec ac neque. Sed vitae sollicitudin elit, ac tristique nisi. Pellentesque rutrum egestas massa lacinia volutpat. Integer et facilisis elit, vitae.

Wariant I

Wariant I

Wariant I

Wariant I

Wariant I

Najem Terminala
0 zł na zawsze
Abonament za prowizje (kwota brutto)
29,99 zł
49,99 zł
74,99 zł
99,99 zł
149,99 zł
Oczekiwany obrót na terminalu
1500 zł
5 000 zł
10 000 zł
15 000 zł
30 000 zł
Po przekroczeniu oczekiwanego obrotu nie opłacasz abonamentu prowizyjnego tylko procent od transakcji
2% od transakcji
1% od transakcji
0,75% od transakcji
0,67% od transakcji
0,50% od transakcji
Opłata deinstalacyjna do 24 miesiąca trwania umowy
500 zł netto
Opłata deinstalacyjna po 24 miesiącach trwania umowy
0 zł
Pobierz cennik
Lightpos

Terminal płatniczy w Twoim telefonie

Nowoczesne rozwiązanie płatnicze, które zamieni telefon lub tablet w terminal płatniczy i umożliwi przyjmowanie płatności zbliżeniowych w każdym miejscu, o dowolnej porze!
Kontakt

Skontaktuj się, aby poznać szczegóły umowy

lightpos
Rodzaje terminali

Dobierz terminal dla twojego punktu sprzedaży

Terminale płatnicze w ofercie PayTel

PayTel oferuje zróżnicowaną i kompleksową ofertę terminali płatniczych, dopasowaną do potrzeb każdego przedsiębiorcy. Klientom z branży handlowej i usługowej oferujemy szeroki wybór innowacyjnych urządzeń. Nasza oferta obejmuje stacjonarne terminale kart płatniczych oraz w pełni mobilne czytniki kart płatniczych, niezbędne w branży kurierskiej czy gastronomi.

Stawiamy przede wszystkim na innowacyjność. Wszystkie terminale mobilne czy stacjonarne terminale płatnicze w naszej ofercie działają szybko, są wygodne w obsłudze, a także w pełni uniwersalne, dzięki czemu sprawdzają się w wielu branżach.

Mobilny terminal płatniczy stanowi połączenie maksymalnej wygody użytkowania z eleganckim designem oraz funkcjonalnością, dzięki czemu mają Państwo pewność, że otrzymują wysokiej jakości sprzęt.

Zapewniamy pomoc w wyborze odpowiedniego urządzenia, a także załatwieniu niezbędnych formalności, a także tematach z zakresu umów, raportów, rozliczeń, dostarczania oraz inwentaryzacji sprzętu. Jeżeli nie wiesz, jaki terminal płatniczy wybrać, skontaktuj się z nami. W naszej ofercie znajduje się między innymi terminal płatniczy Ingenico czy SmartPOS.

Terminale płatnicze – niezbędne dla każdego biznesu

Z roku na rok rośnie popularność transakcji bezgotówkowych w Polsce. To sprawia, że przedsiębiorcy dbają oto, aby w ich firmie znalazł się terminal bezprzewodowy lub terminal stacjonarny, umożliwiający dokonywanie płatności za pomocą karty, smartfona lub inteligentnego zegarka. Terminale kart płatniczych są niezbędne dla każdego biznesu, ponieważ:

  1. budują pozytywny wizerunek firmy,
  1. oszczędzają czas sprzedawcy i klienta,
  1. minimalizują ryzyko pomyłek, związanych z obsługą gotówki,
  1. zapewniają bezpieczeństwo podczas każdej transakcji.

Czym PayTel odróżnia się od konkurencji?

PayTel oferuje wysokiej jakości mobilne terminale płatnicze. Wychodzimy na przeciw naszym klientom. Dlatego każdy terminal płatniczy, który znajduje się w naszej ofercie, oparty jest o innowacyjne rozwiązania. W naszej ofercie znajdziesz:

Terminale płatnicze mobilne – bezprzewodowe terminale umożliwiają dokonywanie płatności bezgotówkowej z każdego miejsca. Charakteryzują się kompaktowym rozmiarem, dzięki czemu zmieszczą się w kieszeni. Każdy przenośny terminal płatniczy do płatności kartą wyposażono w pojemną i wytrzymałą baterię oraz odbiornik GPRS. Nowoczesne, przenośne terminale płatnicze wzbogacono o moduł NFC, umożliwiający dokonywanie płatności zbliżeniowych.  Mobilny terminal kart płatniczych to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich firm, które muszą dotrzeć do klienta m.in. restauracji, kurierów czy hoteli. Doprecyzowując, bezprzewodowy terminal płatniczy to praktyczne i wygodne rozwiązanie dla większości biznesów.

Terminale płatnicze stacjonarne – to niezawodne i wytrzymałe urządzenia, dedykowane przedsiębiorcom, którzy wykonują swoją działalność w jednym miejscu, ponieważ wymagają podłączenia do prądu. Doskonale sprawdzą się w supermarketach, sklepach oraz punkach usługowo-handlowych.

Dlaczego warto wybrać terminale płatnicze PayTel?

PayTel oferuje wysokiej jakości, niezawodne terminale mobilne i stacjonarne. Staramy się spełnić oczekiwania naszych klientów, dlatego każdy terminal płatniczy mobilny czy stacjonarny, który znajduje się w naszej ofercie, oparty jest o innowacyjne rozwiązania. Współpraca z nami to większe zyski, komfort oraz bezpieczeństwo, zarówno dla Ciebie, jak i Twoich klientów. Z nami zyskujesz:

 • mobilność – nasze mobilne terminale płatnicze umożliwiają odbieranie płatności, niezależnie od tego, gdzie jesteś: w sklepie, hotelu, restauracji, czy biurze
 • bezpieczeństwo transakcji – czytnik kart płatniczych zapewnia maksymalny poziom bezpieczeństwa,
 • proste i szybkie rozliczenia – zarobione pieniądze błyskawicznie i bezpiecznie znajdą się bezpośrednio na Twoim koncie,
 • wsparcie – PayTel przygotowuje i przedstawia ofertę zgodną z Twoimi potrzebami oraz oczekiwaniami, a także gwarantuje teleserwis.

Kontakt

Wypełnij formularz kontaktowy, albo zadzwoń
serwis

Arfis Toruń

Dziękujemy

Twoja wiadomośc została wysłana
Oops! Something went wrong while submitting the form.