systemy parkingowe

System parkingowy dla Twojego obiektu

systemy parkingowe

Budowa i zarządzanie systemem parkingowym

Pomagamy w budowaniu koncepcji parkingu, uruchamiamy system, organizujemy płynne wprowadzenie i wspieramy Cię operacyjnie. Jesteśmy twórcą, dostawcą i operatorem systemu - wszystko z jednego źródła.
Kontakt

Kontrola nad systemem parkingowym

Parkowanie bez biletów i szlabanów, brak dodatkowych czynności, nowoczesne metody płatności - przejrzyste i sprawiedliwe. Nasze rozwiązania zapewniają Twoim klientom elastyczność i gwarantują ich zadowolenie.
Stosowane rozwiązania

Kontrola ruchu

System kamer

Tablice rejestracyjnych

Kasy automatyczne

Karty Abonamentowe

Szlabanowe

Bez szlabanowe

Aplikacja

1
2
3
4
5
1
Aplikacja, która daje możliwości ewidencji towarów i kontrahentów, zarządzanie cenami, zarządzanie magazynami i rozrachunkami, rozbudowane raportowanie sprzedaży, raporty JPK, monitorowanie i rozliczanie sklepów, programy lojalnościowe, w skrócie biznes pod kontrolą wszędzie tam, gdzie akurat jesteś.

NoviCloud

5
Potrzebujesz tylko przeglądarki połączonej z internetem, aby dostosować kasy do wymagań jakie stawia przed nimi rozwój biznesu. Nie przywiązuj się do jednego komputera, lecz kontroluj i zarządzaj sklepami, kasami, pracownikami z każdego miejsca na ziemi. Z NoviCloud jesteś o krok przed konkurencją.

Administracja Online

4
Dzięki NoviCloud łatwo przeanalizujesz wszystkie dane ze swoich kas w różnych przekrojach a wszelkie raporty i rozliczenia przygotujesz kilkoma kliknięciami. Do NoviCloud trafia każdy paragon i faktura wraz z informacją kiedy, co i komu zostało sprzedane. Te dane i sposób ich prezentacji na wykresach to dzisiaj konieczność dla efektywnego zarządzania biznesem.

Analizy i Raporty

3
Buduj bazę kontrahentów a dzięki szybkiej synchronizacji, już po chwili będziesz miał możliwość wystawienia faktury swojemu kontrahentowi na dowolnej kasie połączonej z NoviCloud. Masz dostęp do wszystkich kontrahentów i widzisz wszystkie dokumenty na nich wystawione jak w każdym dobrym systemie sprzedażowym.

Kontrahenci i faktury

2
Zarządzanie bazą towarową jest proste i elastyczne. Łatwo dodasz asortymenty i towary, zdefiniujesz wszystkie parametry oraz cenniki a następnie, wszystko to pojawi się na kasie Novitus Next, lub Novitus One. Możesz również bazę towarową z kasy przerzucić do NoviCloud. Szybka synchronizacja kas, aktualizacja stanów magazynowych online i zarządzanie zmianami cen.

Towary i ceny

serwis

Doświdczony zespół techników

Nasz doświadczony zespół techników pracuje nad tym aby twoje urządzenia pracowały nieprzerwanie, a w chwili usterki zlokalizować i usunąć w jak najkrótszym czasie.  
Kontakt
jak działamy
1

Wybór odpowiedniego rozwiązania

Do każdego parkingu podchodzimy indywidualnie. Przed wyborem systemu, proponujemy audyt miejsca parkingowego. Pomoże to dobrać odpowiednie rozwiązanie optymalizujące pracę systemu.
2

Organizacja Parkingu

Dzięki Naszemu doświadczeniu pomagamy w przygotowaniu regulaminu korzystania z parkingu, oznaczeniu organizacji ruchu oraz oznakowania znakami drogowymi.
3

Szkolenie personelu z obsługi

Prowadzimy szkolenia dla Naszych systemów z obsługi oraz z zarządzania. Systemem parkingowym parkingowy to rozbudowanie narzędzie nie tylko do kontroli wjeżdżających i uiszczających opłaty użytkowników, ale również jest źródłem informacji o ilości użytkowników, rotacji i natężeniu ruchu. Dzięki tym informacjom możemy dobierać odpowiednie działania dla optymalizacji miejsc parkingowych.  
4

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny systemu

Wiemy jak ważny dla pracy systemu parkingowego jest czas reakcji na zgłoszone usterki. Zapewniamy szybką reakcję i niezwłoczne usuwanie usterek zarówno w trakcie trwania okresu gwarancji jak i po jej wygaśnięciu.
Poznaj

Nasze realizacje