System parkingowy
dobrany pod Twoją
- inwestycje

Lata rozwoju naszych rozwiązań, pozwoliły nam na stworzenie niezawodnego i prostego w obsłudze systemu o potężnych możliwościach. Co więcej, wszystkie jego zaawansowane funkcje, których konkurencja nie ma lub ma za dodatkową opłatą, u nas dostajesz w cenie.

Dowiedz się więcej

System, dzięki rozbudowanym możliwościom, może być używany na wszystkich rodzajach parkingów.
W każdym momencie może być także poszerzony o dodatkowe funkcje, a oprogramowanie i urządzenia już zakupione, będą współpracować ze wszystkimi elementami.

700 tyś

Samochodów
This is some text inside of a div block.This is some text inside of a div block. This is some text inside of a div block.This is some text inside of a div block.

700 tyś

Transakcji
This is some text inside of a div block.This is some text inside of a div block. This is some text inside of a div block.This is some text inside of a div block.

50+

Lokalizacji w całym kraju
This is some text inside of a div block.This is some text inside of a div block. This is some text inside of a div block.This is some text inside of a div block.
Pozwól zapłacić za parking
w dowolny sposób
Karta
Gotówka
Kod QR
Abonament
Miejsca, w których instalujemy urządzenia
HOTELE
SZPITALE
CENTRA HANDLOWE
BIUROWCE
TARGOWISKA
MIEJSKIE
URZĘDY
TARGOWISKA
MIEJSKIE
TARGOWISKA
MIEJSKIE
W naszej ofercie znajdziecie szereg rozwiązań z zakresu profesjonalnych systemów parkingowych.
EASYParking
 • Można drukować bilety wjazdowe z kodem kreskowym, paragony fiskalne, faktury VAT oraz inne wydruki za pomocą tylko jednej drukarki fiskalnej
 • Ma możliwość pracy ze zwykłą drukarką komputerową (wydruk biletów)
 • Daje możliwość pełnej i bardzo prostej kontroli nad pracownikami
Strzeżone
 • Klient z kodem kreskowym
  Kierowca podjeżdża do budki parkingowej. Parkingowy wciska przycisk na klawiaturze komputera, wprowadza rejestrację pojazdu (opcja). Wewnętrzna drukarka drukuje bilet z kodem kreskowym, który obsługa wydaje klientowi. Szlaban otwiera się umożliwiając wjazd kierowcy. Po wjechaniu auta na teren parkingu szlaban zamyka się automatycznie.
 • Klient z kartą zbliżeniową
  Kierowca podjeżdża do budki parkingowej. Parkingowy przykłada kartę do czytnika i wprowadza rejestrację pojazdu (opcja). Parkingowy oddaje kartę klientowi, szlaban otwiera się umożliwiając wjazd na parking. Po wjechaniu auta na teren parkingu szlaban zamyka się automatycznie.
 • Klient z abonamentem
  Kierowca podjeżdża do budki parkingowej, na której zamocowany jest czytnik i przykłada do niego kartę. Kierowca w zależności od wyposażenia systemu:
Obsługowe
 • Klient po zakończeniu pobytu na parkingu podjeżdża samochodem do budki parkingowej znajdującej się przy wyjeździe. Oddaje bilet parkingowemu, który skanuje go za pomocą skanera kodów kreskowych. Jeżeli przy wjeździe zostało zrobione zdjęcie, pojawi się ono na monitorze umożliwiając obsłudze upewnienie się czy na dany bilet wyjeżdża ten sam pojazd, który wjechał (zabezpiecza to przed możliwością kradzieży auta z parkingu). Na wyświetlaczu ceny (opcja) pojawia się należność do zapłacenia. Po uiszczeniu należności parkingowy potwierdza przyjęcie należności i w tym momencie otwiera się szlaban wyjazdowy umożliwiając wyjazd klientowi.
Bezobsługowe
 • ControlParking
  Wersja ta to 7 lat doświadczeń i rozwijania programu. Jest używany na kilkudziesięciu instalacjach w całej Polsce. Może on współpracować z wszystkimi urządzeniami parkingowymi dostępnymi w naszej ofercie. Zapewnia duże możliwości rozbudowy, kontroli, a przy tym łatwej pracy.
Identyfikacja
Rejestracji
 • Wszystkie nasze systemy mogą zostać wyposażane w dodatkową funkcję rozpoznawania rejestracji pojazdu.
  W naszej ofercie dysponujemy także systemem CPCamera, który w połączeniu z systemem rozpoznawania rejestracji, umożliwia obsługę parkingu komercyjnego/abonamentowego na podstawie rejestracji. Przy wjeździe klient nie pobiera żadnego biletu. Po podjechaniu pojazdu, szlaban otwiera się automatycznie, a system odnotowuje rejestrację i czas wjazdu pojazdu. Przy wyjeździe system po podjechaniu auta do budki wyjazdowej wyszukuje go na liście wjeżdżających pojazdów i pokazuje okienko rozliczeniowe.
Abonamentowe
 • Program parkingowy CPImpuls do obsługi parkingów abonamentowychTam gdzie potrzebne jest zarządzanie dużą ilością kart z funkcją sprzedaży i rozliczania postoju w postaci impulsów oferujemy program CPImpuls. Program możemy dowolnie dopasować do Państwa potrzeb.
Monitoruj sytuację na bieżąco
Informacje zbierane z systemu parkingowego
zbierane są od razu i dostarczane do Ciebie
w czasie rzeczywistym
KAMERY
ILOŚĆ MIEJSC
KAMERY
PIENIĄDZE
Prowadzimy serwis instalowanych urządzeń
Kontakt
W celu zakupu odpowiedniego urządzenia
Zapraszamy do kontaktu z naszym serwisantem, który pomoże dobrać urządzenie spełniające państwa oczekiwania
Biuro: 56 477 25 42
Serwisant: 793 342 686
Mail: biuro@arfis.pl
Adres: ul. B. Chrobrego 105/107,
87-100 Toruń