OBOWIĄZEK DO 01.09.2022
Rozwiązanie dla
automatycznych
myjni samochodowych
Gwarantujące optymalne połączenie z Twoją myjnią automatyczną i zapewnia bezobsługową fiskalizację świadczonych usług. Rejestruj poprawnie wszystkie rodzaje płatności – żetony, gotówkę, płatności elektroniczne itp. Zapewnij Twojemu klientowi możliwość otrzymania na wskazany adres e-mail paragonu z NIP za wykonaną usługę mycia pojazdu.
Funkcje kasy
Prosta instalacja
Jak działa urządzenie

Kasa SDF-3 to innowacyjne rozwiązanie bazujące na dedykowanym moduleelektronicznym SDF-3 oraz wirtualnej kasie fiskalnej SDF-3. Dzięki temu znikakonieczności drukowania paragonu papierowego. Moduł elektroniczny SDF-3odpowiada za integrowanie systemów płatniczych i automatyki myjni oraz zawyświetlanie paragonu fiskalnego na dedykowanym wyświetlaczu kasy.

Wirtualna kasa fiskalna SDF-3 jest implementowana w module elektronicznymi po połączeniu z Internetem komunikuje się online z Centralnym Repozytorium Kas, wypełniając odpowiednio obowiązek fiskalizacji. Wszystkie operacje są całkowicie bezobsługowe dla użytkownika oraz dla właściciela myjni. Rozwiązaniena którym bazuje kasa wirtualna Novitus SDF-3 zostało już wcześniejw sukcesem zastosowane w innych branżach i posiada ponad 17.000zadowolonych użytkowników.

Dane generowane przez kasę SDF-3 gromadzone są w Portalu użytkownika,czyli portalu służącym do zarządzania pracą kas fiskalnych. Można w nim międzyinnymi przeglądać oraz wydrukować paragony, raporty fiskalne a takżezarządzać konfiguracją i bieżącą pracą kasy. W Portalu mamy także informacjęna temat wystawionych faktur abonamentowych oraz możliwość opłaceniaabonamentu.

Technologia

SDF-3 to nie tylko Twoja wygoda.
Dzięki zaawansowanej elektronice kasa integruje się łatwo praktycznie z każdą automatyką myjni, czy specjalizowanymi urządzeniamiwykorzystywanymi w myjniach (odkurzacze, automaty, itp) Złącza impulsowe, MDB,CCtalk oraz LAN gwarantują pełną elastyczność komunikacji.
Cała elektronika kasySDF-3 jest dodatkowo zabezpieczona przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i akceptuje szeroki zakres napięcia zasilającego, co czyni jeszcze gólnie uniwersalnym. Ze względu na konieczność połączenia z Internetem, urządzenie zostało wyposażone w wiele uniwersalnych łącz –wbudowany LAN, lub WIFI i GSM dostępne poprzez dedykowane akcesoria.
Serwis wsparcia może za pomocą specjalnych narzędzi w każdej chwili dokonać zdalnej diagnostyki kasy wirtualnej SDF- 3 lub dokonać jej rekonfiguracji.

Wyświetlacz

Wyświetlacz kasy SDF-3 to właściwie jedyny elementwidoczny dla użytkownika myjni. Zadbaliśmy o jegocałkowitą odporność na ekstremalne temperaturyi wilgotność. Nie straszne mu są także żadne środkichemiczne stosowane w procesie mycia, wytrzyma teżnajsilniejszy strumień wody pod ciśnieniem. Dziękikompaktowym rozmiarom i łatwości montażu, nie wymagaznacznej integracji w konstrukcję panelu sterowania myjni.Zastosowanie złącza RS485 pozwala na montaż w dużejodległości od jednostki sterującej, nawet do 50 metrów

W celu zakupu odpowiedniego urządzenia
Zapraszamy do kontaktu z naszym serwisantem, który pomoże dobrać urządzenie spełniające państwa oczekiwania
Biuro: 56 477 25 42
Serwisant: 793 342 686
Mail: biuro@arfis.pl
Adres: ul. B. Chrobrego 105/107,
87-100 Toruń